arm-orange-dental

Paro-meter

IDS-Highlights_english_DB_web-3

اجازه دهید پراب شما صحبت کند؟!

پراب هوشمند پریودنتال (اندازه گیری طول پاکت)

اندازه گیری آسان، مستند کردن فوری اطلاعات ، و آرشیو.

ساده کردن وضعیت پریودنتالی، هرچه وضعیت پریودنتالی بیمار را بطور منظم داشته باشیم و این یافته ها بیشتر و بیشتر در حوزه بهداشت دهان ودندان حاصل گردد. تشخیص اولیه بیماری های پریودنتالی در زمان مناسب صورت می گیرد و این امر خطرات ناشی از پیشرفت بیماری پریودنتالی را به حداقل می رساند. Pa-on ثبت وضعیت پریودنتالی را ساده سازی و استاندارد سازی می کند و نتایج اندازه گیری بلافاصله در یک جدول (نموداری) قابل مشاهده است.

  • بیمار شما با دیدن دیاگرام پریو دندان هایش به راحتی متوجه تخصص و تفاوت شما خواهد شد البته درد کمتر در حین کار این رضایت را دو چندان خواهد کرد.

  • بالا بردن سرعت و دقت کار از مشخصه مراکز حرفه ای دندان پزشکی است.

درخواست

اندازه گیری خودکار و کنترل شده

در طول یک اندازه گیری, اطلاعات مربوط به اندازه طول پاکت و attachment loss و recession به صورت اتوماتیک به نمودار پریو دنتال ارسال می گردد و کاربر آنی می تواند نمودار را مشاهده نماید. , این اندازه گیری بدون نیاز به کمک دستیار برای ثبت داده ها صورت می گیرد.

اندازه گیری استاندارد

نوک یکبار مصرف استریل، با یک نیروی ۰٫۲ نیوتن (۲۰ گرمی) عمل می کند که این موضوع نتایج دقیق، استاندارد و اندازه گیری های یکسان، حتی بین کاربر های متفاوت (با هر نیروی اعمالی به پراب، چون پراب به ۰٫۲ نیوتن نیرو بیشتر  نیاز ندارد و واکنشی به نیروی بیبشتر ندارد) را بردارد. و معمولا اندازه گیری با این دستگاه درد کمتری نسبت به پراب های فلزی معمولی را برای بیمار در پی دارد.

روش اندازه گیری به شیوه معمول

روش های اندازه گیری طول پاکت، attachment loss و یا recession همه و همه یکسان می باشد یعنی برای اندازه گیر ی موارد ذکر شده نیاز به تغییر روش اندازه گیری نیست.

نرم افزار با عملکرد کامل و یکپارچه

اندازه گیری ها بطور مستقیم به نرم افزار byzz Paro و یا نرم افزار مدیریت درمان منتقل می شود و بلافاصله در نودار پریودنتالی تجسم پیدا می کند که می توان از آن نیز در ارتاط با بیمار استفاده کرد.

چرا از این محصول استفاده کنیم؟

  • سرعت کار بسیار بالا تر

  • دقت کار بسیار بالا

  • بدون نیاز به فرد دیگری جهت ثبت اطلاعات و صرفه جویی در وقت و بهیته کردن روال انجام کار

  • برقراری ارتباط بهتر با بیمار

  • رسم نمودار و آرشیو آن جهت مقایسه و بررسی بهتر

  • نرم افزار قدرتمند جهت مدیریت اطلاعات

نظرات مشتریان در مورد این محصول

برای ارسال درخواست خرید و یا ارسال پیام بر روی کلید درخواست کلیک نمایید.

کارشناسان شرکت در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

درخواست