arm-orange-dental

Loupes

opt-on title

لوپ opt-on با بزرگ نمایی X2.7 و X 3.3

سبک ترین لوپ دنیا، فقط و فقط ۳۲ گرم با بزرگ نمایی ۲٫۷ و ۳٫۳ و میدان دید ۷۵ تا ۱۲۵ میلی متر. با طراحی ویژه ای که توسط آیداس صورت گرفته علاوه بر زیبایی، راحتی پوشیدن را نیز دارا است. برای هرچه سبک تر کردن و انعطاف پذیر کردن لوپ، دسته آن از جنس الیاف کربنی ساخته شده است که این باعث می شود لوپ opt-on را مدت زمان طولانی تری بدون احساس خستگی و برای هر نوع درمان استفاده کرد.

  • قابلیت تغییر فاصله کاری در لوپ اورنج دنتال به شما کمک می کند تا بهترین فرم ایستادن را در حین کار پیدا کنید.

  • عدسی های سر تخت دید شما به محیط کارتان کاهش نمیدهد و نیاز به در آوردن لوپ به حد اقل می رسد این طراحی ها برای استفاده دائم لوپ در طول زمان کار میباشد

درخواست

TTL

لوپ معرفی شده TTL می باشد [Trough The Lens] که در این سیستم با توجه به فاصله بین دو مردمک چشم دندانپزشک (که با دستگاه PD  متر اندازه گیری می شود) و فاصله کاری دندانپزشک تا بیمار (که این فاصله ها می تواند ۲۵, ۳۰, ۳۵, ۴۰, ۴۵, ۵۰ سانتی متر باشد که قابلیت تعویض فاصله کاری را با تعویض کلیپ های سر لنز را داراست)  و مشخصه دیگر اندازه سر دندانپزشک ( که می تواند از فریم small یا large) لوپی ارائه می گردد که می توان گفت این لوپ نسبت به مشخصات فردی دندانپزشک طراحی گردیده است.

لنز سر تخت جهت دید مناسب پیرامون

طراحی لنز به صورت نیم تخت، یکی دیگر از مزایای استفاده از لوپ orangedental است که به دندانپزشک این امکان را می دهد که بدون دست زدن به لوپ، فضای پیرامون (دنبال کردن تصاویر ایکس ری، تعویض اینسترمنت ها، ارتباط با بیمار و یا دستیار و…) را به راحتی مشاهده کند. همچنین دسته دارای سه حالت تغییر وضعیت دسته برای زاویه دادن به لنز برای جهت های بالا و پایین است که این امکان را می دهد که بتوان بهترین زاویه دید را انتخاب کرد.

 برای دندانپزشکانی که از عینک استفاده می کنند, این سیستم ی جفت لنز عینک هم دارد که با توجه به مشخصات عینک دندانپزشک، توسط عینک ساز تراش خورده و بر روی لوپ نسب می گردد. تا اینکه دندانپزشک همزمان با استفاده از لوپ، عینک خود را نیز بر چشم داشته باشد

همچنین دسته دارای سه حالت تغییر وضعیت دسته برای زاویه دادن به لنز برای جهت های بالا و پایین است که این امکان را می دهد که بتوان بهترین زاویه دید را انتخاب کرد.

 در ضمن این لوپ قابلیت نصب لایت را نیز دارد که سبک ترین لایت دنیا نیز متعلق به همین کمپانی orangedental  می باشد که فقط ۷ گرم می باشد با تابش نور ۴۵ هزار لوکس و باطری شارژ مغناطیسی و درجه تغییرات نور لمسی.

ویدئو توضیحات لوپ اورنج دنتال

چرا لوپ اورنج دنتال را تهیه کنیم؟

  • یکی از مهم ترین شاخص ها برای انتخاب لوپ های دندانپزشکی وزن می باشد

  • کیفیت عدسی ارتباط مستقیم با سلامتی چشم های شما دارد عدسی های ساخت آلمان با بهترین کیفیت در لوپ های اورنج دنتال

  • زاویه دید مناسب با امکان تغییر در سه درجه

  • بزرگ نمایی ایده آل ۲٫۷ برای کارهای عمومی و کمک به درمان های تخصصی

  • زیبایی فریم و لنزها تصویر بهتری از شما برای بیمار می سازد

  • امکان تغییر فاصله کار به شما امکان پیدا کردن بهترین فرم ایستادن در زمان کار را می دهد

نظرات مشتریان در مورد این محصول

به طور کلی به دلایل ارگونومیک استفاده از لوپ بسیار مفید است و لوپ اورنج دنتال تمام توقعات دندانپزشک از یک لوپ خوب را برآورده می کند.
دکتر سارا شفیعی (متخصص اطفال)
زاویه دید مناسب کیفیت لنز سبکی و قابلیت تغییر فاصله چشم تا کار از دلایل من برای خرید این محصول بود و از استفاده از ان راضی هستم.
دکتر مقامی (متخصص اندو)

برای ارسال درخواست خرید و یا ارسال پیام بر روی کلید درخواست کلیک نمایید.

کارشناسان شرکت در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

درخواست