arm-orange-dental

endo-safe-title

استریل کردن کارآمد

استریل کردن کامل کانال ریشه قبل از پر شدن یک پیش نیاز برای درمان ریشه موفق است.شستشو با مواد ضدعفونی، لیزر، ویا فتو اکتیو ید نیاز به حداکثر آماده سازی کانال و دارای نقاط ضعف مربوط به استریل کردن کانال های جانبی هستند. در این زمینه Endo-safe یک قدم جلوتر است.

مطالعات علمی برای اولین بار از دانشگاه Johannes Gutenberg-University  شهر ماینز آلمان اثبات می کند که استفاده از safe-Endo نتیجه ضد عفونی توسط  NaOCl را ۱۰ برابر افزایش می دهد.

  • استفاده از تکنولوژی های مدرن و ضد عفونی در یکی از حساس ترین درمان ها

  • به کمک اپکس لوکیتور دقیقا میدانید کدام قسمت کانال را ضد عفونی میکنید و عمق ضد عفونی و دقت کار بالا می رود

درخواست

Endo-safe با انتشار پالسی با فرکانس بالا، ضدعفونی را با حداقل حالت تهاجمی بخصوص در کانال های فرعی غیر قابل دسترس و پیرامون اپکس که امکان دسترسی و آماده سازی مکانیکی ندارد را فراهم می کند پس انتشار یک پالس کنترل شده بهترین گزینه ضدعفونی ممکن را فراهم می سازد. باکتری ها با حرارت ایجاد شده توسط پالس الکترومغناطیس انتشار یافته از بین خواهند رفت. بالاترین سطح استریل را در ترکیب با شستشو توسط NaOCl بصورت علمی ثابت شده است.

اپکس لوکیتور داخلی دستگاه Endo-safe کاربر را مطمئن می سازد که محدوده انتشار پالس کدام منطقه از کانال ریشه است. در انتخاب حالت تنظیم غیراتوماتیک (دستی) درمان، دکتر می تواند دقیقا پالس درمانی را به موقعیت تعیین شده برساند. در حالت تنظیم اتوماتیک (خودکار) درمان، این وظیفه را خود دستگاه به عهده دارد و بطور خودکار در هنگام حرکت نوک سوزنی دستگاه به سمت اپکس چندین پالس متوالی را منتشر می کند.

یک مجموعه، ترکیبی از چندین پالس مدوله شده، اعصاب را بی حس و کم درد بودن معالجه را تضمین می کند. طبیعتاً که کم درد بودن درمان از شاخصه های دندانپزشکی حرفه ای است.

Endo-safe با باطری کار می کند در نتیجه می توان آن را به سادگی و با سرعت بالا در اتاق های مختلف درمانی استفاده کرد.

چرا این محصول اورنج دنتال را تهیه کنیم؟

  • حداقل ضد عفونی تهاجمی در درمان بکمک فرکانس بالای ایمپالس

  • حداکثر از بین بردن باکتری ها در دمای کنترل شده حتی در کانال های  لترال

  • اپکس لوکیتور دستگاه به شما کمک میکند تا بدانید در کجای کانال باکتری زدایی میکنید تا دقت کارحفظ شود

  • درمان بدون درد

  • دستگاه پرتابل جهت استفاده در همه جا

نظرات مشتریان در مورد این محصول

برای ارسال درخواست خرید و یا ارسال پیام بر روی کلید درخواست کلیک نمایید.

کارشناسان شرکت در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

درخواست