arm-orange-dental

Intra-Oral Camera

IDS-Highlights_english_DB_web-10

تنها دروبین داخل دهانی فوکوس دیجیتال خودکار با توانایی چرخش  هوشمند تصاویر برای داشتن تصاویر پیوسته

یک تصویر می تواندگفتنی هایی بیش از هزاران کلمه را داشته باشد. از طریق مشاهده بصری شما می توانید ارتباط با بیمار را بهبود ببخشید و بهترین اسناد را از قبل و بعد از درمان را داشته باشید. این رو انجام بدیم و در این روش استثنایی شما را حمایت می کند.

  • استفاده از تکنولوژی لنز مایع ،فوکوس سریع و دقیق

  • کیفیت اچ دی بدون نیاز به ادیت تصاویر به کمک سیستم تصحیح خودکار

درخواست

تصاویر گرفته شده با دوربین داخل دهانی های معمولی از دندان های مولر و قسمت باکال دندان، تصویر نامفهوم و چالش برانگیزی را برای دکتر و بیمار ارائه می کند. دوربین در سایه اختراع فوق العاده و عملکرد آن این مشکل را حل کرده  است. چرخش اتوماتیک تصویر با همیشه برای شما تصاویر به صورت درست قرار می دهد.

لنز سر تخت جهت دید مناسب پیرامون

c-on nxt علاوه برداشتن زیبایی، مانند سایر تجهیزات دندانپزشکی دیگر ارگونومی است و برای بیمار و دندانپزشک بهینه طراحی و ساخته شده است. با تغییر ناحیه تصویربرداری به طور مثال از ناحیه lingual  به  buccal   یا   distal   به  mesial  ، تصاویر بصورت نامرتب و سر بالا قرار نمی گیرد بلکه درست و واقعی سر جای واقعی قرار می گیرد. بنابراین شما ایجاد تصاویر داخل دهان به سرعت و بدون پردازش توسط PC  صورت می گیرد. با رسیدن به یک سطح جدید از وضوح تصویر، دیگر تلفات با کیفیت آنالوگ اتفاق نمی افتد. با اتصال کابل USB 2، دوربین می تواند مستقیما به یک نوت بوک یا کامپیوتر، بدون منبع تغذیه و بدون وسایل اضافی دیگر.

c-on nxtعلاوه برداشتن زیبایی، مانند سایر تجهیزات دندانپزشکی دیگر ارگونومی است و برای بیمار و دندانپزشک بهینه طراحی و ساخته شده است. با تغییر ناحیه تصویربرداری به طور مثال از ناحیه lingual  به  buccal   یا   distal   به  mesial  ، تصاویر بصورت نامرتب و سر بالا قرار نمی گیرد بلکه درست و واقعی سر جای واقعی قرار می گیرد. بنابراین شما ایجاد تصاویر داخل دهان به سرعت و بدون پردازش توسط PC  صورت می گیرد. < با رسیدن به یک سطح جدید از وضوح تصویر، دیگر تلفات با کیفیت آنالوگ اتفاق نمی افتد. با اتصال کابل USB 2، دوربین می تواند مستقیما به یک نوت بوک یا کامپیوتر، بدون منبع تغذیه و بدون وسایل اضافی دیگر.

نمایش و آرشیو با یک کلیک با استفاده از نرم افزار پردازش گر byzz .

چرا این محصول اورنج دنتال را تهیه کنیم؟

  • سرعت فوکوس بالا به سبب بهره گیری از تکنولوژی لنز مایع

  • دیدن جزئیات بیشتر به لطف کیفیت بالا

  • سیستم تصحیح خودکار تصاویر

  • نرم افزار جامع و قوی

نظرات مشتریان در مورد این محصول

برای ارسال درخواست خرید و یا ارسال پیام بر روی کلید درخواست کلیک نمایید

کارشناسان شرکت در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود

درخواست